Hamilton: Vettel to większe wyzwanie niż Rosberg

                             


Rozpoczął się nowy sezon Formuły 1, za nami pierwszy wyścig i pierwsze refleksje dotyczące stawki. To także idealna pora, by odnieść się do zeszłego sezonu, co zrobił 3 - krotny mistrz świata Lewis Hamilton. Brytyjczyk zapytany, czy walka z kierowcą Ferrari będzie dla niego cięższym wyzwaniem niż zeszłoroczny sezon, natychmiastowo odpowiedział, że tak. Jest to "uszczypnięcie" w tytuł wywalczony przez Nico Rosberga w ubiegłym roku.
"W tej chwili mamy najlepszych kierowców na szczycie. Szkoda, że Fernando nie może być wśród Nas, ale w najbliższym czasie to mało prawdopodobne. Przynajmniej na chwilę obecną mam świetnego kierowcę w postaci Sebastiana Vettela, którego chcę pokonać. Ma na swoim koncie cztery tytuły mistrzowskie i dalej będzie kontynuował pokaz swoich sił. Naprawdę cieszę się, że mogę walczyć z nim i Ferrari." - stwierdził Hamilton.
As Ferrari nie pozostał dłużny Brytyjczykowi. Oznajmij, że bardzo szanuje 3 - krotnego mistrza świata. "Lewis udowodnił, że jest jednym z najlepszych kierowców w stawce i chciałbym z nim toczyć wyrównaną walkę. Wszystko wskazuje na to, że dysponujemy podobnymi bolidami, więc zobaczymy jak to się ułoży".
Moim zdaniem po pierwszym Grand Prix widać, że to właśnie w/w kierowcy będą w tym roku walczyli o tytuł mistrza świata. Jednakże, jeśli chodzi o umiejętności to dla mnie Lewis Hamilton jest na znacznie wyższym poziomie niż kierowca Ferrari. Myślę, że jeśli dojdzie między nimi do walki na torze, to górą w większości przypadków będzie Brytyjczyk. A jakie są Wasze opinie? Kierowca Mercedesa czy kierowca Ferrari jest lepszy ? Który z nich zdeklasuje rywali?
Źródło - link

Komentarze

  1. Odpowiedzi
    1. Zna swoją wartość. Jest bardzo dobrym kierowcą. Dopóki nikt go nie zdeklasuje w zespole, będzie zawsze taki pewny siebie

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty