Stroll: Moi krytycy są motywowani zazdrością


18 - letni kierowca Williamsa uważa, że krąg jaki się utworzył w celu krytyki jego osoby ma fundament w postaci zazdrości.

Lance Stroll to bardzo młody zawodnik, który wygrał w roku 2016 m.in Formula 3 European Championship. Poprzez rolę swojej bogatej rodziny, jego pozycja w F1 została zakwestionowana. W tym roku Stroll zadebiutował podczas GP Australii w Melbourne wraz z zespołem Williams. Może i od debiutanta nie powinno oczekiwać się wyników na poziomie doświadczonego Felipe Massy, ale mnie osobiście 18 - latek nie przekonał. Jeśli tkwi w nim potencjał, to ma jeszcze czas by pokazać to podczas pozostałych wyścigów w sezonie.

Co sam zainteresowany myśli o krytyce?
''Oczywiście, że ludzie którzy nie są w Formule 1 szukają usprawiedliwienia dlaczego w tym sporcie nie są. Jednak myślę, że kierowcy F1 powinni mieć szacunek do siebie. Wszyscy tutaj wiedzą, że wygrałem w innych kategoriach chociażby w Formula Renault, a to wymaga naprawdę sporo wysiłku. Na pewno kierowcy szanują siebie wzajemnie, bo wiedzą jak trudno jest tutaj dotrzeć."

Czy Was również jeszcze nie zachwycił młody kierowca Williamsa?

Źródło - link

Komentarze

Popularne posty